Każde zadanie jest dla nas wyzwaniem

W trosce o rynek lokalny, a tym samym o potencjalnego klienta, postanowiliśmy otworzyć działalność usługową o nazwie Serwis Domowy.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroką gamę usług wielobranżowych.

Od wielu lat zajmujemy się tego typu usługami. Każdy z nas ma doświadczenie w związku z wykonywaniem różnych prac domowych. Nasze usługi skierowane są do osób, które nie mają czasu, doświadczenia lub narzędzi z określonego zakresu prac. Skupiliśmy się na tym, aby wyręczać ludzi w takich zadaniach. Często my byliśmy proszeni o przysługę w różnych domowych pracach, więc postanowiliśmy spróbować otworzyć taką działalność. Chcemy też obalić mit, że na terenie powiatu nic nie można osiągnąć, że nic się tutaj nie dzieje. Nastawiliśmy się na prowadzenie takiego serwisu, ponieważ firm budowlanych jest już przesyt na terenie powiatu, ale nie ma tu stricte mobilnego serwisu, który byłby dostępny o każdej porze.

Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok. Rozwiązujemy problemy codzienne, ale również zjawiamy się w sytuacji kryzysowej. Niektóre z prac możemy wykonać w nocy, by klient nie poniósł dodatkowych strat związanych z zamknięciem punktu usługowego czy też sklepu. Jeśli czegoś nie możemy zrobić sami, to na pewno znamy kogoś, kto to może wykonać. Każdą usługę w pełni doprowadzamy do końca. Tworzymy trzyosobowy trzon naszej firmy, dodatkowo współpracujemy z wieloma fachowcami, którzy są podwykonawcami w naszej działalności.

Nie zajmujemy się wyłącznie serwisem "domowym" u indywidualnych klientów. Ofertę kompleksową przygotowujemy również z myślą o dużych przedsiębiorstwach, instytucjach, spółdzielniach oraz wspólnotach mieszkaniowych.

Zajmujemy się między innymi: wykończeniem wnętrz , wykonaniem wszelkich instalacji i podłączeniem sprzętu RTV i AGD i TV satelitarnej, rozwiązaniem problemu braku światła w lodówce, korytarzu w garderobie, naprawą luźnego, iskrzącego gniazdka elektrycznego, projektowaniem strony internetowej, pomocą przy zakupach internetowych, rozłożeniem trutki na szczury, rąbaniem drewna. Potrafimy również załatwić budowę domu–od kredytu w banku, do powieszenia firanek. Pomożemy w przetransportowaniu oraz wyniesieniu rzeczy "byłego–byłej" z mieszkania, oraz znajdziemy tańczącego partnera na wesele.

Janusz Ożóg Paweł Gacek Dominik Husarski


  Artykuł "Każde zadanie jest dla nas wyzwaniem" który ukazał się w Kurierze Gmin 5 lutego 2013 roku.